Close
Book Your Reservation

Astrologie, Rodinné konstelace, Regresní terapie

Rychlý kontakt: +420 737 504 979

O mně

O mně (*1968)

Narodila jsem se Sluncem ve znamení Raka, s Lunou v Beranu a Asc ve Vahách. Od zatmění Slunce v roce 1999 se intenzivně věnuji sebepoznání, duchovní cestě a osobnímu rozvoji.

Nejprve přišla Astrologie, absolvovala jsem 2 roky školu u Alice de Silva Lago a po 3 měsících studia jsem začala vykládat horoskopy (měla jsem už více nastudováno ze středověku). Abych mohla lidem, kteří ke mně chodili na výklady, skutečně pomoci, absolvovala jsem v roce 2007 u Věry Kučerové 1,5 letý výcvik metody Rodinných konstelací a našla jsem tak skutečně účinnou pomoc na emocionální a psychické úrovni jak pro sebe, tak pro své klienty. Dále jsem absolvovala trénink Rodinných konstelací traumatu u Věry, semináře Bhagata o esencích, Umění zemřít, také výcvik Experimentálních konstelací u Jana Bílého a mnohé jiné semináře u dalších lektorů. Technika, která mne také provází od počátku je Regresní terapie, mnoho let ke mně vidění minulých životů přicházelo, tak jsem si své zkušenosti ověřila a naučila se jimi provázet v roce 2011 u Míly Lukášové. Důležitost rozvoje vlastních kvalit, současně s velkou potřebou žen, které ke mně přichází, mně dovedla v roce 2014 na celoroční školu Mohenžodáro - tantra jóga pro ženy, které úžasně proměňuje ženskou energii.

Osobně jsem vždy nejvíce vnímala utrpení lidí kolem mne a utrpení ze vztahů a z mysli v sobě. Hledala jsem odpovědi, proč žijeme utrpení, proč si ho držíme, hledám cestu, jak se vysvobodit, jak rozvíjet a držet jiné kvality, přitom neutíkat a v životě vstoupit do každého prožitku a emoce. Proto mne na mé cestě nejvíce vede Tibetský tantrický buddhismus, prošla jsem 12 let cestu České Mahajány pod vedením osobního gurua, od roku 2011 je to už jen na mně a je to tak správně.

Od roku 2008 vedu skupinové i individuální Rodinné a Systemické konstelace a mám s nimi ty nejlepší zkušenosti. Od roku 2011 provázím Regresní terapií,  vyučuji Astrologii, pořádám i Astrologické prožitkové semináře. Stále od roku 1999 vykládám horoskopy a od roku 2012 vedu ženské semináře.

Všechny tyto činnosti, kterým se věnuji, jsou pro mne posláním, povoláním a velkým koněm, který mne nesmírně naplňuje. Jsem velmi vděčná, že mohu skrze tyto metody s lidmi pracovat.

Renata Štěpánová