Close
Book Your Reservation

Astrologie, Rodinné konstelace, Regresní terapie

Rychlý kontakt: +420 737 504 979

Semináře

Kalendář a program seminářů, které nabízím v aktuálním roce.

Přihlášení do semináře

  Vaše jméno

  Seminář

  Telefon

  Email

  ŘÍJEN 2023


  26. – 29. 10. 2023 Rovnováha a láska v nás, Valtínov, okr. Jindřichův Hradec 

  Setkání je o spojení se s ženskou a poznání a přijetí naší mužské části, u mužů je to naopak.  Seminář jsem vytvořila pro poznání naší vnitřní dospělé rodiny, která nás nejvíce ovlivňuje na úrovni partnerských vztahů. Rozpoznání specifického projevu vaší vnitřní ženy a muže vás může velmi léčit. Také rozpoznání těchto částí u vašich partnerů a rodiny vám přinese mnoho pochopení.

  Je to seminář s technikami Rodinných konstelací, meditacemi, psychologickými hrami, sdílením, vědomou jógou a dalšími technikami, které přináší nový pohled na sebe a své vztahy. Ve Valtínově si užijete i krásnou přírodu České Kanady, užijete si zdravé a výborné vegetariánské jídlo.

  Leták – Relaxační víkend pro ženy, Rovnováha a láska v nás, Valtínov

   

  SRPEN 2023


  12. – 19. 8. 2023 Relaxační dovolená ve Sloupu, s programem pro dospělé i děti

  Místo: Rekreační středisko Oáza, Sloup v Čechách – ubytování v chatkách se  sociálním zařízením, nádherné okolí, lesy, koupaliště, rybník, skalní hrad, skalní divadlo, hrad jiné zajímavosti. https://www.dovolenavesloupu.cz/…za/  

  Strava: domácí, výborná kuchyně, plná penze, lze objednat i vegetariánskou stravu.

  Program pro dospělé: ranní jemné cvičení, protažení, vítání nového dne; dopoledne a po obědě – Rodinné konstelace, konstelační hry a meditace; podvečerní a večerní program – astrologie, meditace, tanec, cvičení, hry společně s dětmi, táborák.

  Program pro děti: v době hlavního programu pro dospělé – pestrý sportovně zábavný program s prvky waldorfské pedagogiky, intuitivní pedagogiky.

  Leták – Sloup 2023

   

  KVĚTEN 2023


  25. 5. – 28. 5. 2023 Relaxační prodloužený víkend pro ženy – Jak dál se Sebeláskou? 

  V tomto semináři pro ženy s technikami Rodinných konstelací, meditacemi, tancem, psychologickými hrami, sdílením a vědomou jógou, která otevírá srdce i tělo, budeme pokračovat v Sebelásce a navážeme na první víkend v květnu 2022. Můžete přijet jako na pokračovací víkend, pokud jste byli na prvním, ale můžete přijet i poprvé, pokud vás rozvoj sebelásky láká a chcete si i užít nádhernou přírodu, odpočinout si, užít si zdravé a výborné vegetariánské jídlo. Více informací je v přiloženém letáku. Hlaste se předem, těšíme se na vás.

  Leták – Relaxační víkend pro ženy, Jak dál se sebeláskou, Valtínov

   

  BŘEZEN 2023


  4. – 5. 3. 2023 Cesta k Sebelásce, Děčín, Amida centrum, Pivovarská 9/38

  2 denní seminář pro podporu sebelásky a sebehodnoty. Seminář prohloubí náš vztah k sobě a bezpodmínečné přijetí sebe. Nahlédneme na vzorce a nelásky k sobě, uvolníme své potřeby. Sebeláska je zvyk, pojďme tvořit nové zvyky a techniky sebelásky.

  Leták – Cesta k sebelásce, Děčín

   

  ÚNOR 2023


  11.2.2023 Astrologický seminář na téma aktuálního roku, Studium Jógy, Husova 11, Jihlava, 17.00 – 20.30 hod.

  Seminář obsahuje Astrologické povídání, výklad karet, meditace, konstelační cvičení a setkání se silovým zvířetem, jako průvodcem aktuálního roku. Seminář je vhodný pro všechny, nejsou nutné žádné astrologické znalosti.

  Leták – Rok Marta, Jihlava