Close
Book Your Reservation

Astrologie, Rodinné konstelace, Regresní terapie

Rychlý kontakt: +420 737 504 979

Individuální terapie

Při individuální terapii používám techniku Rodinných konstelací, práci s vnitřním dítětem, regresní terapii a výklady horoskopů.

Individuální terapie

Nabízím soukromé sezení (terapeutické, astrologické) těm, kteří chtějí pomoci v nějakém důležitém životním období, chtějí se někam v životě posunout, podívat se na svůj problém z jiného úhlu, pochopit příčiny a souvislosti. Pomohu vám prozkoumat, co vám nevyhovuje, co vás omezuje, trápí, bolí. Dále co je třeba rozvíjet, posílit, uznat, přijmout. Cokoli si v sobě neseme, někde vzniklo. V podvědomí máme všechny předchozí zkušenosti, neseme si vzorce svých předků a obrazy kolektivního nevědomí. Někdy člověk sám vše nezvládne, hlavně podléhá svému subjektivnímu vidění. Nebojte se požádat o pomoc.

Individuální terapie je pro vás vhodná pokud:

 • - potřebujete své téma řešit diskrétně a v soukromí, vše je důvěrné
 • - chcete mít můj prostor a čas pouze sami pro sebe
 • - chcete přijít, kdy sami potřebujete

Soukromé sezení poskytuji v Jihlavě na kontaktní adrese kdykoliv, dle domluvy.

Pro termín a další informace mi můžete zavolat na 737 504 979 nebo napsat na renda.stepanova@seznam.cz.

Témata pro individuální sezení mohou být:

 • - problémy ve vztazích (rodiče, děti, partner, kolegové, nadřízení, podřízení)
 • - problémy ve vztahu k sobě (sebeláska, sebehodnota, vlastní tělo)
 • - ženská témata (těhotenství, mateřství, porod, neplodnost, potrat)
 • - různé emoční stavy (strach, smutek, lítost, vztek, deprese, fóbie)
 • - práce a finance
 • - poradenství při výchově dětí
 • - fyzické potíže bez zjevné příčiny
 • - zpracování traumat (rozchod, rozvod, znásilnění, domácí násilí, smrt blízkého)

Pro váš konkrétní problém najdeme tu nejvhodnější terapii nebo konzultaci.

Individuální konstelace

je vhodná na každé téma, které chcete pochopit z hlediska vašeho rodinného systému. Všechny emoce a způsoby chování jsme se naučili a opakujeme po rodičích, od dalších generací za námi. Často je velmi těžké to mít jinak, protože bychom své předky zradili, naše dětská část to tak cítí i když dospělá část to chce mít jinak, někdy za každou cenu jinak, protože popírá to, co právě od těchto předků dostala. Tak je důležité přijmout své dětské emoce, mít zodpovědnost za svůj život, otočit se směrem do svého života a zároveň mít v úctě své rodiče a kořeny. Bez toho se nám v životě nedaří. Toto a mnoho jiných vzorců můžete v individuální konstelaci pochopit, prožít, odložit a zažehnout tak změny ve svém životě. V konstelaci pracuji i s tématy vašeho vnitřního dítěte, vnitřní ženy a vnitřního muže, pokud to váš systém ukáže.

Konstelace mohou sloužit jako terapeutická metoda, ale tato metoda má daleko širší rozsah než terapie. Konstelace jsou především metoda osobního, vývojového růstu. Systém klienta ukazuje momentálně nejdůležitější cestu k harmonii a vyladění daného problému. Každé sezení je jedinečné, vše se děje podle momentální energie, individuální potřeby a připravenosti klienta.

Více informací najdete v Rodinných konstelacích.

Individuální konstelace může být jednorázová nebo opakovaná dle vaší potřeby. Doba trvání je cca 2 hod a cena 1500,- za sezení.

Regresní terapie

zde je důležitý záměr a to, co chcete regresí řešit. Nejprve si povídáme o tom, co vás trápí a jak se to projevuje ve vašem životě. Naladíte se na své téma a uvolníte se. Regrese pracuje v hladině alfa – stav uvolněného vědomí, nejedná se o hypnózu. V tomto stavu se uvolníte od vnějšího světa a jste schopni prožít minulé situace i s emocemi, znovu se potkat s tím co bylo zapomenuto a co se vám vrací nevědomě do života. Když je událost zpracovaná, přicházejí většinou vyšší vhledy, pochopení a souznění s minulostí. Při regresi nejde jen o to uvidět nějaký dobrodružný příběh z minulého života, ale skutečně uvidět příčinu, pochopit souvislosti a uvolnit své podvědomí. Po sezení si pamatujete celý jeho průběh a jste schopni si uvědomit vše, co se odehrávalo.

Více informací najdete v Regresní terapii.

Délka regresní terapie je velmi individuální, záleží na klientovi a jeho uvolnění a na problému, který je řešen. Počet sezení k vyřešení problému je také individuální, někdy stačí 1 sezení, jindy je jich třeba více. Regresní terapie trvá cca 2-4 hodiny (ne více) a cena je 650,- Kč za hodinu.

Astrologie a výklady horoskopů

Osobní horoskop je základním scénářem našeho života a odráží naše psychické struktury osobnosti, naše schopnosti, možnosti, síly, slabosti, zábrany, strachy, nevědomé motivace a vyšší cíle. Ukazuje vnitřní obraz partnera, vliv našich rodičů, obraz dětí, zdravotní dispozice, předpoklady studia, práce a poslání. Možné karmické lekce, které máme v životě zvládnout. Výklad horoskopu nám pomáhá pochopit vlastní nitro a měl by být především motivací, jak realizovat vlastní potenciál a jak překonat překážky.

Osobní horoskop - kompletní

Obsahuje psychologický rozbor vaší osobnosti, vašich emocí, vaší životní cestu, skrze které kvality se zlepšovat, co vám půjde dobře, jaký je váš talent a schopnosti. Vztahy k partnerům, rodičům, dětem, vhodné zaměstnání a čím je ovlivněno zdraví. Jaké vás provází karmické zkoušky, co je nejtěžší překonat, jaké máte zábrany a v čem je vaše slabost. Možnosti duchovního růstu a vývoje. K tomuto osobnímu výkladu přidávám i kratší roční horoskop, který ukazuje, co je v konkrétním roce nejdůležitější řešit, jak na vás planety působí a jaké zkušenosti vás mohou potkat. Z výkladu pořizuji nahrávku, kterou vám vypálím na CD pro pozdější poslechnutí.

Osobní výklad v Jihlavě. Cena za jednu hodinu je 1000,- Kč. Je možné objednat výklad horoskopu na CD nebo poslat nahrávku přes Úschovnu. Cena celého výkladu je 1700,- Kč (cca 1,5 hodiny).

Roční horoskop - samostatně

Horoskop působí od narozenin do narozenin (pokud si objednáte horoskop někdy v polovině této doby, zohledním předchozí i budoucí roční vliv planet). Rozebírám formou direkčního horoskopu, k čemu jste se v daném věku posunuli a formou solárního horoskopu jaký je vliv planet na vás v tomto roce, co je nejdůležitější řešit a jaké zkušenosti vás mohou potkat, čemu je důležité se v tomto roce věnovat a co můžete odložit.

Osobní výklad samostatného ročního horoskopu v Jihlavě. Cena je 1000,- Kč. Lze poslat nahrávku horoskopu na CD nebo přes Úschovnu.

Dětský horoskop

Obsahuje celý potenciál vašeho dítěte, tak jako osobní horoskop, dále se zaměřuji na výchovu a způsob jakým dítě vést. Umožňuje lépe porozumět dítěti a lépe ho vychovávat v souladu s jeho energií. Také porovnávám vzájemné vazby rodičů a dětí.

Osobní výklad v Jihlavě. Cena je 1000,- Kč. Je možné objednat výklad horoskopu na CD nebo poslat nahrávku přes Úschovnu. Cena celého výkladu je 1700,- Kč (cca 1,5 hodiny).

Partnerský horoskop

Obsahuje stručný rozbor osobního partnerského potenciálu u každého z partnerů a dále porovnávám horoskopy partnerů tak, jak jsou k sobě propojené, kde energie plyne, kde se podporují, kde jsou vazby napěťové a kde karmické. Jaký je úkol vztahu, co je nejdůležitější v rámci vztahu zpracovat.

Osobní výklad v Jihlavě. Cena za jednu hodinu je 1000,- Kč. Je možné objednat výklad horoskopu na CD nebo poslat nahrávku přes Úschovnu. Cena celého výkladu je 1700,- Kč (cca 1,5 hodiny).

Astrologická konzultace

Můžete přijít, volat nebo psát, pokud chcete odpovědět astrologické otázky týkající se vašeho horoskopu, nebo aktuálního dění na obloze. Případně vyložit část vašeho horoskopu (např. práce, děti, zdraví, partnerství) nebo horoskopu, který zpracováváte jako astrologové.

Osobní výklad v Jihlavě. Cena za jednu hodinu je 1 000,- Kč.

Výpočet vhodného data pro Vaši důležitou událost

Plánujete: svatbu, začátek podnikání, spuštění webu nebo jiného důležitého osobního projektu, operaci, rozvod, najdu pro vás vhodný datum, kdy jsou planety na obloze v souladu a působí příznivě i na váš osobní horoskop, či horoskop firmy, partnera atd. V tomto příznivém datu, kdy určím i přesný čas, se bude vašemu projektu či záměru dařit lépe s podporou planet.

Cena je 1 200,- Kč za vypočítaný datum (1 i více), zaslaný emailem.

Astrologický kalendář plodných dnů

Obsahuje vhodné termíny pro početí dítěte na 1,5 roku dopředu. Všech 18 termínů astrologicky zhodnotím a napíšu vám pouze ty nejvhodnější dny a časy pro početí s předpokladem kluka či holčičky. Dále zhodnotím i vaši oblast dětí, jak je postavená v horoskopu, jaké životní lekce je třeba pochopit v souvislosti s otěhotněním.

Cena za vypočítaná data a zhodnocení, vše zaslané emailem je 1 200,- Kč.
Co potřebuji znát pro výpočet horoskopu: vaše datum, místo (město), čas narození na cca 15 min přesně. Pokud neznáte přesný čas, můžete pátrat v porodnici, na matrice nebo v paměti maminky. Také lze přesný čas doladit kineziologickým testem nebo kyvadlem, ale doporučuji raději průkaznější záznam.