Close
Book Your Reservation

Astrologie, Rodinné konstelace, Regresní terapie

Rychlý kontakt: +420 737 504 979

Semináře

Kalendář a program seminářů, které nabízím v aktuálním roce.

Přihlášení do semináře

  Vaše jméno

  Seminář

  Telefon

  Email

  KVĚTEN 2023


  24. – 26. 5. 2024 Rovnováha Vnitřní ženy a Vnitřního muže v nás, Čeřínek

  Relaxační seminář jsem vytvořila pro úplné poznání našeho vnitřního páru, tedy Vnitřního muže a Vnitřní ženy, kteří nás ovlivňují v celém životě a nejvíce na úrovni vztahů. Poznání našich jednotlivých částí Vnitřní ženy (Evy a Lilith) a Vnitřního muže nás propojí ještě hlouběji do rovnováhy.
  Je to seminář s technikami Rodinných konstelací, meditací, psychologických her, sdílením, vědomou jógou, které přináší nový pohled na sebe a své vztahy. Na Čeřínku si užijete krásnou přírodu, chatu přímo v lese a vychutnáte si zdravé, vegetariánské jídlo, včetně pití a desertů. Více informací je v přiložením letáku.

  Hlaste se prosím předem. Následným zaplacením uvedené zálohy je vaše místo rezervované.

  Leták – Relaxační víkend pro ženy

   

  ÚNOR 2023


  10. 2. 2024 od 09.30 do 17.00 Astrologie pro život, učebna DKO Jihlava, 1x za měsíc

  Astrologická škola obsahuje kompletní učivo skutečné astrologie, výklad všech prvků horoskopu narození, dále astrologické prognózy a partnerské horoskopy. Naučím Vás vše ze své 25 leté praxe, abyste lépe porozuměli sami sobě, svým blízkým, vesmírným zákonům. Má Astroškola je hlubším ponorem do sebe a přináší pochopení všech souvislostí, které v životě žijete. I když je Astrologie náročná věda, může se jí naučit každý. Pokud Vás Astrologie zajímá, přihlaste se na první seminář 10. 2. 2024 a pak se můžete rozhodnout, zda chcete ve studiu pokračovat.
  Můžete se hlásit již nyní, tím, že mi pošlete svůj datum, místo a čas narození. Více info je v přiloženém letáku.

  Leták – Astrologie pro život, Jihlava

   

  ŘÍJEN 2023


  26. – 29. 10. 2023 Rovnováha a láska v nás, Valtínov, okr. Jindřichův Hradec 

  Setkání je o spojení se s ženskou a poznání a přijetí naší mužské části, u mužů je to naopak.  Seminář jsem vytvořila pro poznání naší vnitřní dospělé rodiny, která nás nejvíce ovlivňuje na úrovni partnerských vztahů. Rozpoznání specifického projevu vaší vnitřní ženy a muže vás může velmi léčit. Také rozpoznání těchto částí u vašich partnerů a rodiny vám přinese mnoho pochopení.

  Je to seminář s technikami Rodinných konstelací, meditacemi, psychologickými hrami, sdílením, vědomou jógou a dalšími technikami, které přináší nový pohled na sebe a své vztahy. Ve Valtínově si užijete i krásnou přírodu České Kanady, užijete si zdravé a výborné vegetariánské jídlo.

  Leták – Relaxační víkend pro ženy, Rovnováha a láska v nás, Valtínov

   

  SRPEN 2023


  12. – 19. 8. 2023 Relaxační dovolená ve Sloupu, s programem pro dospělé i děti

  Místo: Rekreační středisko Oáza, Sloup v Čechách – ubytování v chatkách se  sociálním zařízením, nádherné okolí, lesy, koupaliště, rybník, skalní hrad, skalní divadlo, hrad jiné zajímavosti. https://www.dovolenavesloupu.cz/…za/  

  Strava: domácí, výborná kuchyně, plná penze, lze objednat i vegetariánskou stravu.

  Program pro dospělé: ranní jemné cvičení, protažení, vítání nového dne; dopoledne a po obědě – Rodinné konstelace, konstelační hry a meditace; podvečerní a večerní program – astrologie, meditace, tanec, cvičení, hry společně s dětmi, táborák.

  Program pro děti: v době hlavního programu pro dospělé – pestrý sportovně zábavný program s prvky waldorfské pedagogiky, intuitivní pedagogiky.

  Leták – Sloup 2023

   

  KVĚTEN 2023


  25. 5. – 28. 5. 2023 Relaxační prodloužený víkend pro ženy – Jak dál se Sebeláskou? 

  V tomto semináři pro ženy s technikami Rodinných konstelací, meditacemi, tancem, psychologickými hrami, sdílením a vědomou jógou, která otevírá srdce i tělo, budeme pokračovat v Sebelásce a navážeme na první víkend v květnu 2022. Můžete přijet jako na pokračovací víkend, pokud jste byli na prvním, ale můžete přijet i poprvé, pokud vás rozvoj sebelásky láká a chcete si i užít nádhernou přírodu, odpočinout si, užít si zdravé a výborné vegetariánské jídlo. Více informací je v přiloženém letáku. Hlaste se předem, těšíme se na vás.

  Leták – Relaxační víkend pro ženy, Jak dál se sebeláskou, Valtínov

   

  BŘEZEN 2023


  4. – 5. 3. 2023 Cesta k Sebelásce, Děčín, Amida centrum, Pivovarská 9/38

  2 denní seminář pro podporu sebelásky a sebehodnoty. Seminář prohloubí náš vztah k sobě a bezpodmínečné přijetí sebe. Nahlédneme na vzorce a nelásky k sobě, uvolníme své potřeby. Sebeláska je zvyk, pojďme tvořit nové zvyky a techniky sebelásky.

  Leták – Cesta k sebelásce, Děčín

   

  ÚNOR 2023


  11.2.2023 Astrologický seminář na téma aktuálního roku, Studium Jógy, Husova 11, Jihlava, 17.00 – 20.30 hod.

  Seminář obsahuje Astrologické povídání, výklad karet, meditace, konstelační cvičení a setkání se silovým zvířetem, jako průvodcem aktuálního roku. Seminář je vhodný pro všechny, nejsou nutné žádné astrologické znalosti.

  Leták – Rok Marta, Jihlava