Close
Book Your Reservation

Astrologie, Rodinné konstelace, Regresní terapie

Rychlý kontakt: +420 737 504 979

Semináře

Kalendář a program seminářů, které nabízím v aktuálním roce.

Přihlášení do semináře

Vaše jméno

Seminář

Telefon

Email

ÚNOR 2020


Od 25. 2. 2020 od 17.30 do 20.30 kurz Mohendžodáro – tantra jóga pro ženy 

10 dílný kurz – milé ženy, jestli chcete skutečně rozvíjet své ženství a naučit se jednoduchou sestavu assán, která vám v tom bude pomáhat, tak máte možnost přidat se na tento kurz. Mohendžodáro je zázračné cvičení, které miluji, ženy se v těchto technikách, cvičení a meditacích dostávají hluboko k sobě, poznávají sami sebe, svojí vnitřní ženu, která se otvírá, roste a uzdravuje. Uvolňujeme se v těle i v hlavě, tančíme, sdílíme ve společném kruhu. Na kurz se můžete nezávazně podívat na 1. lekci a pak se rozhodnout, zda budete chodit dále.

Leták – Mohendžodáro, Ústí nad Labem

 

23. 2. 2020 Kurz Mohendžodáro – tantrická jóga pro ženy, 10 dílný kurz, Jóga Jihlava, Husova 11

Milé ženy, jestli chcete skutečně rozvíjet své ženství a naučit se jednoduchou sestavu assán, která vám v tom bude pomáhat, tak máte možnost přidat se na tento kurz. Mohendžodáro je zázračné cvičení, které miluji, ženy se v těchto technikách, cvičení a meditacích dostávají hluboko k sobě, poznávají sami sebe, svojí vnitřní ženu, která se otvírá, roste a uzdravuje. Uvolňujeme se v těle i v hlavě, tančíme, sdílíme ve společném kruhu. Na kurz se můžete nezávazně podívat na 1. lekci a pak se rozhodnout, zda budete chodit dále. 

Leták – Mohendžodáro, Jihlava

 

21. 2. 2020 cyklus seminářů: Sebevědomí, sebehodnota a sebeláska, od 17.00 do 20.30, Luční 1063/24, Třešť

Potřebujete posílit svoji pozici v životě, cítit se jistější? Potřebujete se mít více ráda a přijímat se bezpodmínečně, potřebujete léčit své bloky, staré vzorce a své vztahy. Na těchto seminářích budeme pracovat se svými emocemi formou psychologických a konstelačních her se sebe přijetím, sebe odpuštěním, uzdravením vnitřního dítěte, posílením vnitřní královny atd. Budete mít možnost narovnat a zlepšit vnímání sebe sama. Můžete přijít na první večer v ceně 600,- Kč a pak se rozhodnout , zda chcete chodit i na další.

Letáky – Sebevědomí a sebeláska, Třešť

 

15. 2. 2020 od 09.00 do 17.00 Rodinné Konstelace a pohyby duše

Tento seminář RK půjde do hloubky a do příčin toho, co se nám už dlouho děje a nedaří se to změnit. Půjdeme citlivě, ale neodkladně přímo do své podstatyproto přidávám do konstelací postavu Vaší DUŠE. Na semináři si můžete skrze skupinu lidí, postavit konstelace na jakékoliv své osobní téma.

Leták – Rodinné konstelace, Ústí nad Labem

 

LEDEN 2020


26. 1. 2020 Astrologicko – prožitkový seminář Rok Luny 2020 – Celistvost a zodpovědnost

Astrologický a prožitkový seminář o roce 2020, astrologické povídání o planetárním vlivu v tomto roce, meditace, výklad karet, šamanská cesta a společné naladění na tento nový  rok. Seminář se koná od 13.00 do 16.30 ve studiu Jógy, Husova 11, Jihlava.

Leták – Rok Luny 2020, Jihlava

 

26. 1. 2020 – ukázková lekce kurzu Mohendžodáro – tantrické jógy pro ženy, Jóga Jihlava, Husova 11

Koná se od 09.00 do 12.00. Seznámím vás se cvičením Mohendžodáro, povyprávím, jak tato ženská jóga léčí naše ženství , vysvětlím co vše lze kurzem získat, budeme tančit a cvičit pohybové meditace. Samotný kurz začíná v Ne 23.2.2020 a obsahuje 4 nedělní celodenní semináře.

Leták – Mohendžodáro, Jihlava

 

16. 1. 2020 od 17.30 do 20.30  Astrologicko – prožitkový seminář: Rok Luny 2020 – Citlivost a zodpovědnost

Astrologický a prožitkový seminář o roce 2020. Astrologické povídání o planetárním vlivu v tomto roce, meditace, výklad karet, šamanská cesta a společné naladění na tento nový rok.

Leták – Rok Luny 2020, Ústí nad Labem

 

LISTOPAD 2019


24. 11. 2019 – Studio Jógy, Husova 11, Jihlava – Světlo, temnota a celistvost ženy

Posilující a transformační ženský seminář – 2. díl, ve kterém budeme posilovat a poznávat svoji temnou část astrologicky Lilith a svoji světlou ženskou a moudrou část, astrologicky Venuši a Lunu, abychom je pak spojili do celistvosti. Můžete přijít na tento druhý díl i tehdy, pokud jste na prvním díle nebyli. Nemusíte mít žádné znalosti astrologie, vše jednoduše vysvětlím. Prosím hlaste předem i data svého narození.

Leták – Světlo, temnota a celistvost ženy, Jihlava

 

Od 6. 11. 2019 od 17.30 nové centrum: Triskel, W.Churchilla 10, Ústí nad Labem

Kurz Mohendžodáro – tantrická jóga pro ženy -10 dílný kurz – milé ženy, jestli chcete skutečně rozvíjet své ženství a naučit se jednoduchou sestavu assán, která vám v tom bude pomáhat, tak máte možnost přidat se na tento kurz. Mohendžodáro je cvičení, které miluji, ženy se v těchto technikách, cvičení a meditacích dostávají opravdu a pravidelně hluboko k sobě, naše vnitřní žena se otvírá, roste a uzdravuje. Uvolňujeme se v těle i v hlavě, tančíme, sdílíme ve společném kruhu. Na kurz se můžete nezávazně podívat na 1. lekci a pak se rozhodnout, zda budete chodit dále.

Leták – Mohendžodáro, Ústí nad Labem

 

3. 11. 2019 od 09.30 nové centrum: Triskel, W. Churchilla 10, Ústí nad Labem

Ženský seminář:  Světlo, temnota a celistvost ženy,  ve kterém budeme poznávat svojí temnou a divokou část, astrologicky svojí Lilith a svoji světlou ženskou a moudrou část , astrologicky Venuši a Lunu, abychom je pak spojili do celistvosti. Seminář má 2 díly a je vhodné přijít na obě neděle, pokud z nějakého důvodu nemůžete, je možné přiiít i jednotlivě. Seminář je vhodný pro pokročilé ženy a také pro ty, které zajímá astrologie, ale není nutné mít astrologické vědomosti. Vše jednoduše vysvětlím.

NE 3. 11. 2019 od 09.30 – divoška a Lilith  a další díl je v:

NE 1. 12. 2019 od 09.30 – světlo a celistvost ženy 

Leták – Světlo, temnota a celistvost ženy, Ústí nad Labem

 

1. – 2. 11. 2019  ASTROKONSTELACE a Lilith, Písečná u Žamberka 55

Na tomto semináři můžete zažít planetární energie svého horoskopu a pochopit, jak využít svůj hvězdný potenciál, pomocí techniky Astrokonstelací. Tentokrát se zaměříme na temnou část našeho ženství, které v horoskopu představuje Černá Luna nebo-li Lilith. Astrokonstelace si můžete postavit na jakékoliv své téma, ale budeme do nich přidávat i tento prvek temného ženství, abychom viděli, jak a v čem nás nevědomě ovlivňuje.

Leták – Astrokonstelace a Lilith, Písečná

ŘÍJEN 2019


27. 10. 2019 Jóga Jihlava – Světlo, temnota a celistvost ženy

Přijměte pozvání na posilující a transformační 2 dílný ženský seminář, ve kterém budeme poznávat svojí temnou a divokou část, astrologicky svojí Lilith a svoji světlou ženskou a moudrou část, astrologicky Venuši a Lunu, abychom je pak spojili do celistvosti. Seminář má 2 díly a je vhodné přijít na obě neděle. Pokud z nějakého důvodu nemůžete, je možné přijít i jednotlivě. Seminář je vhodný pro pokročilé ženy a také pro ty, které zajímá astrologie, ale není nutné mít astrologické vědomosti. Vše jednoduše vysvětlím.

NE 27. 10. 2019 od 9.00 – divoška a Lilith
NE 24. 11. 2019 od 09.00 – světlo a celistvost ženy

Hlaste se předem na první, nebo oba semináře. Prosím hlaste předem i data svého narození. 

Leták – Světlo, temnota a celistvost ženy, Jihlava

 

4. – 5. 10. 2019 Životice 11 u Milína – Prožitková astrologie: spojení s naším vesmírným potenciálem

Tato nová forma mé Astroškoly vás naučí kompletní učivo Astrologie a je obohacená o prožitkovou část spojení s planetami, znameními i jinými kvalitami formou meditací, Astrokonstelací a zážitkovými hrami. Vše, co se učíme, rozebírám i v horoskopu studentů. Takže se během studia dozvíte kompletní astrologické informace, ale také skrze svůj horoskop důkladně poznáte sami sebe a procítíte kvality v sobě. Můžete pak vykládat horoskopy své rodině, přátelům, klientům a hlavně sobě. V mé astrologické škole pochopíte souvislosti, které z knihy ani z internetu nevyčtete, naučíte se astrologicky myslet a dávat dohromady mnoho astrologických detailů. Můžete přijít na 1. seminář a pak se rozhodnout, zda chcete v celém studiu mé Prožitkové astrologie pokračovat. Astroškola probíhá ve velice příjemném, domácím prostředí.

Leták – Astroškola, Životice

 

ZÁŘÍ 2019


Od 28. 9. 2019 v učebně DKO, Tolstého 2, Jihlava – Astrologie pro život, astrologická škola

Již potřetí na Vysočině, naposledy v roce 2016, otevírám novou skupinu pro kompletní studium Astrologie. Výuka je formou 1 denního  semináře vždy o víkendu, 1x za měsíc, cca 1,5 roku. Ve skupině 10 – 12 lidí mám dostatek času pro každého studenta. Vše, co se učíme, rozebírám i v horoskopu studentů. Takže se během studia dozvíte kompletní astrologické informace, ale také skrze svůj horoskop důkladně poznáte sami sebe. Můžete pak vykládat horoskopy své rodině, přátelům, klientům a hlavně sobě. Je dobré vědět v jakém astrologickém období se právě nacházíte a přesto se nemusíte stát otrokem astrologie, ale pochopíte astrologické souvislosti, které z knihy ani z internetu nevyčtete. Můžete přijít na 1. seminář a pak se rozhodnout, zda chcete v celém studiu Astrologie pokračovat.

Leták – astrologická škola, Jihlava

 

23. 9. 2019 – od 17.30 VitaClinic, Dubská 3314, Teplice – Mohendžodáro – tantrická jóga pro ženy

Mohendžodáro je cvičení, které miluji, ženy se v těchto technikách, cvičení a meditacích dostávají opravdu a pravidelně hluboko k sobě, naše vnitřní žena se otvírá, roste a uzdravuje. Uvolňujeme se v těle i v hlavě, tančíme, sdílíme ve společném kruhu. Můžete nezávazně přijít na 1. lekci.

Leták – Mohendžodáro, Teplice

 

12. 9. – 15. 9 .2019 chata Jelení louky, Pec pod Sněžkou – Relaxační prodloužený víkend

Nabízím relaxační prodloužený víkend v Krkonoších s jógou Katky Nikodýmové a mými semináři pro rozvoj ženství. Domácí strava, vyhřívaný venkovní bazén, sauna, výlet na Sněžku, k tomu rozvíjení svého ženství meditacemi, konstelacemi, prožitkem a báječná jóga. Hlaste se do konce června.

Leták – Relaxační prodloužený víkend, Jelení louky

 

SRPEN 2019


17. 8. – 24. 8. 2019 Oáza ve Sloupu v Čechách – Relaxační dovolená s DK Batůžek

Pozvánku na Relaxační dovolenou s dětským klubem Batůžek, na které pořádám program pro dospělé. Můžete jet se svými dětmi, nebo jen sami dospělí,  nebo i jednotlivě, poskládáme vás do chatek dle Vašeho zájmu. Program pro dospělé, který tam celý týden pořádám, bude dopoledne a v podvečer: meditace, Rodinné konstelace, rozvoj ženství a sebeláska. Večer: táborák, zpěv, tanec, pohybové meditace. Ráno s Věrkou Dvořákovou: jóga a cvičení pro zdravá záda. Zvlášť program pro děti. Hlaste se do konce května.  

Leták – Relaxační pobyt, Sloup v Čechách

 

9. – 11. 8. 2019 Písečná 55 u Žamberka – Ženská tantra: krása, radost, živost a síla ženy

Pokud vás zajímá vaše ženství a energie, která uvolňuje tělo a zklidňuje mysl, vrací nás z hlavy do těla, chcete zažít více meditací, které vám přinesou pochopení a zvýšení vašeho energetického potenciálu, spojení s vaší pánví, dechové techniky a mnoho dalšího, přidejte se k nám do kruhu tohoto semináře.

Leták – Ženská tantra, Písečná

 

ČERVEN 2019


22. 6. 2019 od 09.30 v Józe, Husova 11, Jihlava – Krása a radost ženy

Milé ženy, zvu vás všechny, které toužíte po hlubším spojení se sebou a rozvoji své přirozené energie ženy. Na tomto semináři se spojíme s energií Venuše v sobě. Obnovíme čistý a radostný ženský potenciál, posílíme věčnou dívku, pannu a milenku v nás. Tu část, která je světlem a láskou. Zažijete tanec, meditace, astrologické povídání, konstelační rituál atd. Pokud se chcete zúčastnit, napište mi svůj datum narození pro více informací o vaší Venuši. Vhodné pro ženy každého věku. Na seminář se hlaste předem.

Leták – Krása a radost ženy, Jihlava

 

9. 6. 2019 od 09.30 Amida centrum Děčín – Krása a radost ženy

Zvu vás ženy, které toužíte po hlubším spojení se sebou, k obnovení čisté a radostné ženské energie, skrze spojení se svojí Venuší. V tomto semináři posílíme věčnou dívku, pannu a milenku v nás.  Zažijete tanec, meditace, astrologické povídání a mnoho dalšího. Pokud se chcete zúčastnit, napište mi svůj datum narození pro více informací o vaší Venuši.

Leták – Krása a radost ženy, Děčín

 

KVĚTEN 2019


18. 5. 2019 od 09.30 A. Vomelová, Hladov – RK spojení s rodem 

Tradiční konstelační seminář zaměřený na podporu, kterou dostáváme od předků, pokud se s nimi opravdu bezvýhradně spojíme. Právě toto můžete na semináři zažít, můžete řešit jakékoli své téma, nebo si postavit konstelaci jen se záměrem právě hlubšího propojení s předky, ne ve všech konstelacích se vám tohoto dostane.

Leták – Rodinné konstelace, Hladov u Jihlavy

 

11. 5. 2019 od 09.30 studio Yogámo, Stará 90, Ústí n. L. – ASTROKONSTELACE 

Na tomto semináři můžete zažít planetární energie svého horoskopu a pochopit, jak využít svůj hvězdný potenciál. Astrokonstelace je spojení Rodinných konstelací a Astrologie, místo lidí stavíme zástupce za planety, dále probíhají tyto konstelace stejně jako rodinné, ale působí na ještě hlubší úrovni a cítíte jiné, vyšší energie. Podívat se můžete na jakékoliv své téma, pro tyto konstelace se hodí spíše témata nadosobní, duchovní, smyslu života, změny svých starých vzorců, vztahový potenciál atd. V rolích zástupců zažijete zajímavou energii planet.

Leták – Astrokonstelace, Ústí nad Labem

 

DUBEN 2019


27. 4. 2019 od 09.30 Vita Clinic, Dubská 3314, Teplice – Léčení vnitřního dítěte

V semináři se podíváme na to, jak vaše vnitřní dítě velice často, ne vždy, ale někdy výrazně, ovlivňuje váš život. Naučíte se rozpoznávat projevy svého VD a dávat mu pozornost. Naučíte se rozlišovat mezi velkou a malou v sobě. Intenzivní a velmi účinná práce pro duševní rovnováhu.

Leták – Léčení vnitřního dítěte, Teplice

 

18. 4. 2019 od 17.30 Čajovna u vysmátý žáby, Ústí nad Labem – Konstelace Hojnosti

Na večerním semináři máte možnost podívat se na své postoje k penězům a jiná přesvědčení a vzorce k Hojnosti, které vám už neslouží. Můžete řešit jakékoli své téma. Můžete si zahrát v rolích a prožít konstelační cvičení s tématem. V ceně 350,- je započítán i čaj za 70,- Kč. Pokud už víte, že chcete konstelaci, můžete si zamluvit vlastní předem, nebo se pro ni rozhodnout až na místě a připlácíte k ceně 500,- Kč.

Leták – Rodinné konstelace, Ústí nad Labem

 

12. 4. – 13. 4. 2019 Písečná u Žamberka  – Astrokonstelace

Na tomto semináři můžete zažít planetární energie svého horoskopu a pochopit, jak využít svůj hvězdný potenciál. Astrokonstelace je spojení Rodinných konstelací a Astrologie, místo lidí stavíme zástupce za planety, dále probíhají tyto konstelace stejně jako rodinné, ale působí na ještě hlubší úrovni a cítíte jiné, vyšší energie. Podívat se můžete na jakékoliv své téma. V rolích zástupců zažijete zajímavou energii planet.

Leták – Astrokonstelace, Písečná u Žamberka

 

Od 9. 4. 2019 Teplice – Cyklus seminářů: Sebevědomí a sebelásky

6 večerů, 1x za 14 dní vždy v úterý budeme pracovat se svými emocemi formou psychologických a konstelačních her, se sebe přijetím, sebe odpuštěním, uzdravením VD, meditacemi, prací se zrcadlem, spojení s tělem, sdílením. Budete mít možnost narovnat výchovou a dalšími vlivy pokřivené vnímání sebe sama a zažít stav: „Jsem v pořádku, tak jak jsem, tady a teď.“   

Leták – Sebevědomí a sebeláska, Teplice

 

BŘEZEN 2019


24. 3. 2019 Jóga, Husova 11, Jihlava – Kurz Mohendžodáro, tantrické jógy pro ženy

Ucelený systém cvičení, tance, meditací určený výhradně pro ženy, sloužící k rozvoji a rozkvětu našeho ženství. Příznivě ovlivňuje vitalitu, krásu a zdraví ženy, posiluje orgány malé pánve, harmonizuje hormonální systém, aktivuje Kundalini energii. Tento kurz je vyloženě prožitkový, odbourává stresy a harmonizuje vaši ženskou energii, vypíná hlavu.

Leták – Mohendžodáro, Jihlava

 

ÚNOR 2019


24. 2. 2019 Jóga, Husova 11, Jihlava – Kurz Mohendžodáro, tantrické jógy pro ženy

Ukázková 3- hodinová lekce nového kurzu, který začíná 24.3.2019

Ucelený systém cvičení, tance, meditací určený výhradně pro ženy, sloužící k rozvoji a rozkvětu našeho ženství. Příznivě ovlivňuje vitalitu, krásu a zdraví ženy, posiluje orgány malé pánve, harmonizuje hormonální systém, aktivuje Kundalini energii. Tento kurz je vyloženě prožitkový, odbourává stresy a harmonizuje vaši ženskou energii, vypíná hlavu.

Leták – Mohendžodáro, Jihlava

 

23. 2. 2019 Jóga, Husova 11, Jihlava – Sebevědomí a sebeláska

5 dílný cyklus prožitkových seminářů pro podporu sebevědomí, sebe hodnoty a sebelásky. Aktivně budeme posilovat vzorce a zvyky sebelásky a sebepřijetí. Tento kurz je více intelektuální, bude vás učit porozumět souvislostem nesebelásky a zážitkem, meditacemi a afirmacemi posilovat nové vidění sebe.

Leták – Sebevědomí a sebeláska, Jihlava

 

13. 2. 2019 studio Yogámo, Stará 90, Ústí nad Labem – Kurz Mohendžodáro, tantrické jógy pro ženy

Ucelený systém cvičení, tance, meditací určený výhradně pro ženy, sloužící k rozvoji a rozkvětu našeho ženství. Příznivě ovlivňuje vitalitu, krásu a zdraví ženy, posiluje orgány malé pánve, harmonizuje hormonální systém, aktivuje Kundalini energii.

Leták – Mohendžodáro, Ústí nad Labem

 

11. 2. 2019 VitaClinic , Dubská 3314, Teplice -Kurz Mohendžodáro, tantrické jógy pro ženy

Ucelený systém cvičení, tance, meditací určený výhradně pro ženy, sloužící k rozvoji a rozkvětu našeho ženství. Příznivě ovlivňuje vitalitu, krásu a zdraví ženy, posiluje orgány malé pánve, harmonizuje hormonální systém, aktivuje Kundalini energii.

Leták – Mohendžodáro, Teplice

9. 2. 2019 Yogámo, Stará 90, Ústí nad Labem – Astro konstelace  

Seminář Systemických konstelací je spojením konstelací a Astrologie, místo lidí stavíme do konstelace zástupce za planety (které samozřejmě hrají účastníci semináře). Každý na semináři má nárok na vlastní konstelaci. Pro tento typ konstelací jsou vhodná témata duchovní, symbolická, více nadosobní, ale samozřejmě všechna, která vás zajímají nebo trápí.

Leták – Astrokonstelace, Ústí nad Labem

3. 2. 2019 Jóga, Husova 11, Jihlava – RK téma Hojnost

Seminář Rodinných konstelací s tématem Hojnosti vám pomůže vystoupit z blokující energie a odstranění negativních programů k hojnosti, kde jí nejvíce potřebujete. Můžete si postavit konstelaci na své téma.

Leták – Rodinné konstelace Hojnost, Jihlava

 

LEDEN 2019


20. 1. 2019 VitaClinik, Dubská 3314, Teplice – Rok vzestupu 2019 

Astrologický a prožitkový seminář o roce 2019. Astrologické povídání o planetárním vlivu, meditace, výklad karet, šamanská cesta a společné naladění na tento nový rok.

Leták – Rok vzestupu, Teplice

8. 1. 2019 Joanka, Dvořákova 3, Ústí nad Labem – Rok vzestupu 2019 

Tradiční Astrologický a prožitkový seminář o roce 2019. Astrologické povídání o planetárním vlivu, meditace, výklad karet, šamanská cesta a společné naladění na tento nový rok.

Leták – Rok vzestupu, Ústí nad Labem

 

6. 1. 2019 Jóga, Husova 11, Jihlava – Rok vzestupu 2019 

Tradiční Astrologický a prožitkový seminář o roce 2019. Astrologické povídání o planetárním vlivu, meditace, výklad karet, šamanská cesta a společné naladění na tento nový rok.

Leták – Rok vzestupu 2019, Jihlava