Close
Book Your Reservation

Astrologie, Rodinné konstelace, Regresní terapie

Rychlý kontakt: +420 737 504 979

Semináře

Kalendář a program seminářů, které nabízím v aktuálním roce.

Přihlášení do semináře

Vaše jméno

Seminář

Telefon

Email

SRPEN 2021


14. 8. – 21. 8. 2021 Rekreační středisko Oáza, Sloup v Čechách, Relaxační pobyt s programem pro dospělé i děti

Leták – Relaxační pobyt
ŘÍJEN 2020


19. 10. 2020 od 17.30, VitaClinic, Dubská 3314, Teplice: Mohendžodáro – tantra jóga pro ženy

10 lekcí po 3 hod, celkem 30 hod pro rozvoj a uzdravení ženské energie fyzické, duševní a duchovní v každé ženě. Sestava assán, tanec, meditace, pohyb, dech a uvolnění nás vrací do těla, k sobě a dovolují proměnu z výkonu a dávání (mužská energie) na přijímání (ženská energie). Doporučuji tento komplexní systém, můžete přijít na tuto první lekci a pak se rozhodnout, zda budete pokračovat v celém kurzu.

Leták – Mohendžodáro, Teplice

18. 10. 2020 od 09.30, učebna DKO, Tolstého ul. Jihlava – Kurz sebevědomí a sebelásky

Potřebujete posílit svoji pozici v životě, cítit se jistější? Potřebujete se mít více ráda a přijímat se bezpodmínečně, potřebujete léčit své bloky, staré vzorce a své vztahy. Na těchto seminářích budeme pracovat se svými emocemi formou psychologických a konstelačních her se sebe přijetím, sebe odpuštěním, uzdravením vnitřního dítěte, posílením vnitřní královny atd. Budete mít možnost narovnat a zlepšit vnímání sebe sama. Můžete přijít na první seminář v ceně 1000,- Kč a pak se rozhodnout, zda chcete chodit i na další.

Leták – Kurz sebevědomí a sebelásky

11. 10. 2020 od 17.30 do 20.30 Yoga a dance, Pařížská 19, Ústí nad Labem začíná také nový  kurz: „Mohendžodáro – tantra jóga pro ženy“ 

Jedná se o ucelený systém a 10 dílný kurz cvičení, tance a meditací pro ženy.  1. lekce 11. 10. 2020 je zároveň i ukázková a až po ní se můžete rozhodnout, zda budete chodit dále. Mohendžodáro je zkrášlující a omlazující cvičení, které dodává ženám krásu a svěžest. Propojuje nás se sebou a se svojí vnitřní ženou. Na kurzu si užijete více času na sebe a podporu ženské skupiny. Posílíte svaly pánevního dna a harmonizujete hormonální  systém. Naučíte se sestavu jednoduchých assán, která vám bude pomáhat v každodenním životě.
Pro ženy, které už můj kurz absolvovaly, nabízím možnost, chodit znovu se slevou.

Leták – Mohendžodáro, Ústí nad Labem

11. 10. 2020  Astrologie pro život od 09.30 do 17.00, Yoga a dance, Pařížská 19, Ústí nad Labem

Škola „Astrologie pro život“ je cyklus seminářů kompletní výuky astrologie. Poznáte skutečnou astrologii, dle opravdového pohybu a působení všech  planet a astrologických prvků, díky tomu poznáte dobře sami sebe a dozvíte se velmi mnoho zajímavostí pro sebe a své blízké. Má škola bude probíhat formou celodenního semináře 1x za měsíc v neděli od 09.30 do 17.00.
První seminář se koná v NE 11. 10. – můžete přijít na tento první seminář v ceně 950,- Kč a pak se rozhodnout, zda budete chodit dále.

Pro své bývalé studenty, kteří by si chtěli Astrologii zopakovat a znovu se ke škole přidat, nabízím sníženou cenu 750,- Kč za celodenní seminář.

Leták – Astrologie pro život, Ústí nad Labem

10. 10. 2020 Temnota a celistvost ženy – Eva a Lilith v nás, 09.30 ve studiu Jógy, Husova 11, Jihlava

Tento seminář nás spojí s naší temnou částí, prožijeme a pochopíme svoji Lilith a rituálem spojíme Lilith a Evu, tyto základní archetypy naší ženské energie. Astrologický, ženský, taneční a meditační seminář.

Leták – Temnota a celistvost ženy, Jihlava

ZÁŘÍ 2020

6. 9. 2020 od 09,30 studio Jógy, Husova 11, Jihlava – Astrokonstelace

Zajímavý typ konstelací, obohacený o Astrologii vám pomůže podívat se na  svůj vnitřní svět a svůj problém, z úplně nového úhlu pohledu. Místo zástupců za lidi, stavíme zástupce za planety vašeho horoskopu. Zažijete energii planet v rolích a každý si může postavit konstelaci na své téma. Předem nahlaste data svého narození.

Leták – Astrokonstelace, Jihlava

SRPEN 2020


8. 8. 2020 – 15. 8. 2020 Relaxační dovolená pro dospělé a děti s programem, centrum Oáza, Sloup v Čechách

Na této akci vedu program pro dospělé: 2x denně dopoledne 2 hod, v podvečer 2 hod – rodinné konstelace, astrologie, meditace, cvičení sebelásky, techniky pro rozvoj ženství a večer společné hry s dětmi – např. astrologické, tanec, Osho meditace a táborák. Cena je včetně programu, ubytování a plné penze – výborná domácí strava, možno i vegetariánská.

Leták – Relaxační dovolená, Sloup v Čechách

1.8. 2020 od 09.00.do 18.00 seminář Rodinných konstelací a pohybů duše – v přírodě, Němčí u Malečova nad Ústím n. L.

Sraz účastníků bude před hájovnou. Poté společně dojdeme na louku, kde se budou konstelace konat. S sebou si vezměte vše, co budete potřebovat: jídlo, pití, karimatku na sezení a také pokud máte buben nebo chřestidlo. Tyto RK jsou zaměřeny do hloubky a na příčiny toho, co se nám už dlouho děje a nedaří se to změnit. Tak, jak si to žádá rok 2020, jdeme citlivě, ale neodkladně a přímo do své podstaty. Na semináři si můžete skrze skupinu lidí postavit konstelaci na jakékoliv své osobní téma.

Leták – Rodinné konstelace, Němčí

ČERVEN 2020


26. 6. – 27. 6. ženský seminář: Eva a Lilith v nás – v pátek od 17.30 v Písečné 55  

Prožitkový konstelační i astrologický seminář pro ženy, spojuje naši temnou část, ovládanou Lilith a energii, která ji jediná může vládnout: Eva – astrologicky Venuše a Luna. Na seminář hlaste předem data svého narození.

Leták – Eva a Lilith v nás, Písečná

20. 6. 2020 od 09.30  Astrokonstelace – studio Jógy, Husova 11, Jihlava

Zajímavý typ konstelací, obohacený o Astrologii vám pomůže podívat se na  svůj vnitřní svět a svůj problém, z úplně nového úhlu pohledu. Zažijete zajímavou energii planet v rolích a každý si může postavit konstelaci na své téma. Předem nahlaste data svého narození.

Leták – Astrokonstelace, Jihlava

7. 6. 2020 od 09.30 – Temnota a celistvost ženy – spojení Lilith a Evy v nás, centrum Triskel, Ústí nad Labem

Zásadní a dlouho připravovaný prožitkový seminář o ženské temné stránce, který vám může mnoho objasnit. S sebou tmavé a světlé šaty. Předem hlaste data svého narození.

Leták – Temnota a celistvost ženy, Ústí nad Labem

DUBEN 2020


4. 4. 2020 od 09.30 do 17.00 kurz Mohendžodáro – tantra jóga pro ženy, centrum AMIDA,  Pivovarská 9/38, Děčín

Kurz obsahuje 4x celodenní seminář, vždy v sobotu, v termínech: 4. 4., 25. 4., 23. 5., 20. 6. 2020 – milé ženy, jestli chcete skutečně rozvíjet své ženství a naučit se jednoduchou sestavu assán, která vám v tom bude pomáhat, tak máte možnost přidat se na tento kurz. Mohendžodáro je zázračné cvičení, které miluji. Ženy se v těchto technikách, cvičení a meditacích dostávají hluboko k sobě, poznávají samy sebe, svojí vnitřní ženu, která se otvírá, roste a uzdravuje. Uvolňujeme se v těle i v hlavě, tančíme, sdílíme ve společném kruhu. Na kurz se můžete nezávazně podívat na 1. lekci 4. 4. a pak se rozhodnout, zda budete chodit dále.

Leták – Mohendžodáro, Děčín

BŘEZEN 2020


29. 3. 2020 od 09,30 – centrum Triskel, W. Churchilla 10, Ústí nad Labem, ženský seminář: Temnota a celistvost ženy – Lilith a Eva v nás

Na semináři budeme poznávat svojí temnou a divokou část, astrologicky Lilith a svoji světlou ženskou a moudrou část, astrologicky Venuši a Lunu, abychom je pak spojili do celistvosti. Důležitá část ženské cesty k uvolnění, radosti a vnitřní síle je v přijetí své temné části a v pochopení toho, jak v nás působí. Těším se s vámi na setkání, prosím hlaste předem sebe i data svého narození.

Leták – Temnota a celistvost ženy, Ústí nad Labem

22. 3. 2020 od 09.00 do 16.30, studio Jógy, Husova 11, Jihlava –  Astrokonstelace

Jsou systemické konstelace, kde pracujeme s planetami vašeho horoskopu, můžeme je, na základě vaší zakázky, stavět do konstelace. Planety jsou archetypy našich vnitřních sil, platí starověké: „to co je nahoře (planety v makrokosmu)je stejné jako to, co je dole“ (síly v našem těle – v mikrokosmu). Astrokonstelace působí na hlubší úrovní než klasické a cítíte jiné, vyšší energie. Astrokonstelace jsou zásadní pro pochopení energie planet, to prožijete hlavně v rolích zástupců. Na seminář se hlaste předem a vezměte graf svého horoskopu, nebo nahlaste data svého narození.

Leták – Astrokonstelace, Jihlava

20 – 21. 3. 2020 od 17.00 v Písečné u Žamberka: Světlo, temnota a celistvost ženy. Konstelační spojení Evy a Lilith v nás

Pro každou ženu je důležité poznávat a prožívat svou temnou část, která nás nejvíce ovlivňuje právě ve vztazích a často způsobuje „ženské drama“. Ta kdo zvládne a zkrotí naši temnou část,je její protipól, Eva, který reprezentuje Venuše a Luna. Jak se projevují ve vašem životě vám vysvětlím astrologicky z vašeho horoskopu. Zažijete spojení a přijetí těchto principů ženství v sobě pomocí Astrokonstelací nebo konstelací na téma, které vás trápí a budeme do nich přidávat i tyto části ženství.V pátek večer bude úvod do tématu, astrologické povídání o Evě, Lilith a také o roce 2020, kterému vládne LUNA. Na seminář si vezměte graf svého horoskopu, nebo nahlaste svá data na: renda.stepanova@seznam.cz

Leták – Eva a Lilith v nás, Písečná

8. 3. 2020 od 09.00 do 16.30 v Józe Husova 11, Jihlava – 2. p. – Temnota a celistvost ženy, s podtitulem:  Lilith a Eva v nás 

Posilující a transformační ženský seminář, v kterém budeme poznávat svojí temnou a divokou část, astrologicky svojí Lilith a svoji světlou, ženskou a moudrou část , astrologicky Venuši a Lunu, abychom je pak spojili do celistvosti. Důležitá část ženské cesty k uvolnění, radosti a vnitřní síle je v přijetí své temné části a v pochopení toho, jak na nás v životě působí. Těším se s vámi na setkání, prosím hlaste předem sebe i data svého narození.

Leták – Temnota a celistvost ženy, Jihlava

7. 3. 2020 od 09.00 do 12.00 v centru Amida Děčín – Upoutávková 3 hod. lekce Mohendžodáro – tantrická jóga pro ženy

Mohendžodáro je zázračné cvičení, které ženy uvolňuje, uzdravuje a posiluje ženskou přijímající energii. V pohybových meditacích se dostáváme hluboko k sobě a často uklidňujeme mysl tak, jak to v běžném životě není možné. Součástí lekcí je tanec, spojení s vnitřní ženou a společné sdílení žen v kruhu. Celý kurz začíná v sobotu 4. 4. 2020 a obsahuje 4 celodenní semináře – 1x za měsíc. Na kurz se můžete podívat v této upoutávkové lekci a pak se rozhodnout, zda budete chodit dále.

Leták – Mohendžodáro, Děčín

ÚNOR 2020


Od 25. 2. 2020 od 17.30 do 20.30 kurz Mohendžodáro – tantra jóga pro ženy, centrum Triskel, W.Churchila 10, Ústí nad L.

10 dílný kurz – milé ženy, jestli chcete skutečně rozvíjet své ženství a naučit se jednoduchou sestavu assán, která vám v tom bude pomáhat, tak máte možnost přidat se na tento kurz. Mohendžodáro je zázračné cvičení, které miluji, ženy se v těchto technikách, cvičení a meditacích dostávají hluboko k sobě, poznávají sami sebe, svojí vnitřní ženu, která se otvírá, roste a uzdravuje. Uvolňujeme se v těle i v hlavě, tančíme, sdílíme ve společném kruhu. Na kurz se můžete nezávazně podívat na 1. lekci a pak se rozhodnout, zda budete chodit dále.

Leták – Mohendžodáro, Ústí nad Labem

24. 2. 2020 od 17.30 do 20.30 – VitaClinic, Dubská ul. 3314, Teplice, Mohendžodáro – tantrická jóga pro ženy

10 lekcí po 3 hod, celkem 30 hod pro rozvoj a uzdravení ženské energie fyzické, duševní a duchovní v každé ženě. Sestava assán, tanec, meditace, pohyb, dech a uvolnění nás vrací do těla, k sobě a dovolují proměnu z výkonu a dávání (mužská energie) na přijímání (ženská energie). Doporučuji tento komplexní systém, můžete přijít na tuto první lekci a pak se rozhodnout, zda budete pokračovat v celém kurzu.

Leták – Mohendžodáro, Teplice

23. 2. 2020 Kurz Mohendžodáro – tantrická jóga pro ženy, 10 dílný kurz, Jóga Jihlava, Husova 11

Milé ženy, jestli chcete skutečně rozvíjet své ženství a naučit se jednoduchou sestavu assán, která vám v tom bude pomáhat, tak máte možnost přidat se na tento kurz. Mohendžodáro je zázračné cvičení, které miluji, ženy se v těchto technikách, cvičení a meditacích dostávají hluboko k sobě, poznávají sami sebe, svojí vnitřní ženu, která se otvírá, roste a uzdravuje. Uvolňujeme se v těle i v hlavě, tančíme, sdílíme ve společném kruhu. Na kurz se můžete nezávazně podívat na 1. lekci a pak se rozhodnout, zda budete chodit dále. 

Leták – Mohendžodáro, Jihlava

21. 2. 2020 cyklus seminářů: Sebevědomí, sebehodnota a sebeláska, od 17.00 do 20.30, Luční 1063/24, Třešť

Potřebujete posílit svoji pozici v životě, cítit se jistější? Potřebujete se mít více ráda a přijímat se bezpodmínečně, potřebujete léčit své bloky, staré vzorce a své vztahy. Na těchto seminářích budeme pracovat se svými emocemi formou psychologických a konstelačních her se sebe přijetím, sebe odpuštěním, uzdravením vnitřního dítěte, posílením vnitřní královny atd. Budete mít možnost narovnat a zlepšit vnímání sebe sama. Můžete přijít na první večer v ceně 600,- Kč a pak se rozhodnout , zda chcete chodit i na další.

Letáky – Sebevědomí a sebeláska, Třešť

15. 2. 2020 od 09.00 do 17.00 Rodinné Konstelace a pohyby duše, centrum Triskel, W.Churchila 10, Ústí nad Labem

Tento seminář RK půjde do hloubky a do příčin toho, co se nám už dlouho děje a nedaří se to změnit. Půjdeme citlivě, ale neodkladně přímo do své podstatyproto přidávám do konstelací postavu Vaší DUŠE. Na semináři si můžete skrze skupinu lidí, postavit konstelace na jakékoliv své osobní téma.

Leták – Rodinné konstelace, Ústí nad Labem

LEDEN 2020


26. 1. 2020 Astrologicko – prožitkový seminář Rok Luny 2020 – Celistvost a zodpovědnost

Astrologický a prožitkový seminář o roce 2020, astrologické povídání o planetárním vlivu v tomto roce, meditace, výklad karet, šamanská cesta a společné naladění na tento nový  rok. Seminář se koná od 13.00 do 16.30 ve studiu Jógy, Husova 11, Jihlava.

Leták – Rok Luny 2020, Jihlava

26. 1. 2020 – ukázková lekce kurzu Mohendžodáro – tantrické jógy pro ženy, Jóga Jihlava, Husova 11

Koná se od 09.00 do 12.00. Seznámím vás se cvičením Mohendžodáro, povyprávím, jak tato ženská jóga léčí naše ženství , vysvětlím co vše lze kurzem získat, budeme tančit a cvičit pohybové meditace. Samotný kurz začíná v Ne 23.2.2020 a obsahuje 4 nedělní celodenní semináře.

Leták – Mohendžodáro, Jihlava

16. 1. 2020 od 17.30 do 20.30  Astrologicko – prožitkový seminář: Rok Luny 2020 – Citlivost a zodpovědnost

Astrologický a prožitkový seminář o roce 2020. Astrologické povídání o planetárním vlivu v tomto roce, meditace, výklad karet, šamanská cesta a společné naladění na tento nový rok.

Leták – Rok Luny 2020, Ústí nad Labem