Close
Book Your Reservation

Astrologie, Rodinné konstelace, Regresní terapie

Rychlý kontakt: +420 737 504 979

Semináře

Kalendář a program seminářů, které nabízím v aktuálním roce.

Přihlášení do semináře

Vaše jméno

Seminář

Telefon

Email

LISTOPAD 2021


27. 11. 2021 Temnota a celistvost ženy – spojení Lilith a Evy v nás -Wholistic Life Centru, Horová 7, Ústí nad Labem od 09,30 do 17.30

V tento temný čas se ponoříme do temné části roku a hlouběji do sebe, můžeme se spojit a poznat svou temnou část. Není důvod se jí bát, ani se tomuto setkání vyhýbat. Naopak k tomuto setkání pozveme i svojí světlou část, poléčíme svojí dualitu a ucítíme tak v sobě více síly, více pochopíte souvislosti svého života. V ženské skupině zažijete spojení a přijetí těchto ženských principů. Pokud cítíte volání podívat se na své ženství z jiného pohledu, seminář je právě pro vás, společně s přihlášením, nahlaste i data narození. 

Leták – Temnota a celistvost ženy, Ústí nad Labem

21. 11. 2021 kurz Sebevědomí a Sebelásky –  učebně DKO, Tolstého ul. Jihlava od 09.30 do 17.00

Kurz obsahuje 4 celodenní semináře 1x za měsíc od listopadu do ledna, vždy v neděli. Na kurzu budeme pracovat na vašem bezpodmínečném sebepřijetí, budeme se učit nové zvyky sebelásky a aktuálně pracovat na tom, co potřebujete ve vztahu k sobě posílit. Kurz je vhodný i pro začátečnice, budeme pracovat v menší skupině. 

Leták – Sebevědomí a sebeláska, Jihlava

17. 11. 2021 KURZ MOHENDŽODÁRO – tantrické jogy pro ženy v Ústí nad Labem, Wholistic Life Centru, Horová 7

Jedná se o ucelený systém a 10 dílný kurz cvičení, tance a meditací pro ženy. Od 17.11. následuje každých 14 dní vždy ve středu, 3 hodinová lekce. 1. lekce je zároveň i ukázková a až po ní se můžete rozhodnout, zda budete chodit dále. Mohendžodáro je zkrášlující a omlazující cvičení, které dodává ženám krásu a svěžest. Propojuje nás se sebou a se svojí vnitřní ženou. Na kurzu si užijete více času na sebe a podporu ženské skupiny. Posílíte svaly pánevního dna a harmonizujete hormonální  systém. Naučíte se sestavu jednoduchých asán, která vám bude pomáhat v každodenním životě. Je důležité vytvořit si léčivé zvyky a pozornost k sobě. 

Leták – Mohendžodáro, Ústí nad Labem

7. 11. 2021 seminář Temnota a celistvost ženy – spojení Lilith a Evy v nás – Studio Jógy, Husova 11, Jihlava od 08.30 do 16.30

V tomto jedinečném semináři pochopíte a zažijete odlišnost naší světlé ženské stránky, která je schopná spolupracovat a tvořit vztahy a naší temné stránky, která si chce v každém případě zachovat svojí nezávislost a často sabotuje jednání světlé části. V ženské skupině zažijete spojení a přijetí těchto ženských principů, které léčí ženskou dualitu. Pokud cítíte volání podívat se na své ženství z jiného pohledu, seminář je právě pro vás, společně s přihlášením, nahlaste i data narození.  

Leták – Temnota a celistvost ženy, Jihlava

SRPEN 2021


14. 8. – 21. 8. 2021 Rekreační středisko Oáza, Sloup v Čechách, Relaxační pobyt s programem pro dospělé i děti

Leták – Relaxační pobyt