Close
Book Your Reservation

Astrologie, Rodinné konstelace, Regresní terapie

Rychlý kontakt: +420 737 504 979

Škola astrologie

Kompletní výuka Astrologie s mnohaletými zkušenosti a praxí.

Výuku Astrologie formou denních seminářů mohu nabídnout i ve vašem centru, ve vašem městě, podle zájmu a domluvy.

Astrologická škola, kterou vedu, nese název

Astrologie pro život

Astrologie je královnou všech esoterických věd, je určitě nejsložitější, ale také nejpřesnější  a nejobsáhlejší.  Vyžaduje od svých zájemců odhodlání jí poznat, vytrvalost a hlavně lásku k ní. Vše se dá překonat, jen láska nesmí chybět nikdy.

  Moderní astrologie, tak jak ji učím, vychází z tradičních, po tisíce let ověřených znalostí, dnes je však spojena především s psychologií.

Proč Astrologická škola?

Můžete si udělat počítačový výklad horoskopu nebo i rozbor od dobrého astrologa, ale nikdo vám nemůže sdělit vše, co je v horoskopu obsaženo. Pro přesný výklad je totiž nutné dobře znát okolnosti života člověka a také jeho minulost, co prožil a jak se s ní vyrovnal. Proto nejkomplexnější informace získá majitel horoskopu, pokud sám astrologii rozumí. Také dnes existuje celá řada astrologických knih a počítačových programů, ale jen málokdo je schopen bez odborného vedení porozumět principu výkladu a to je také 1 důvod, proč jsem Astrologii začala vyučovat, 2. důvod je ten, že bych ráda Astrologii zvedla kredit, který ztratila bulvární popularitou a ukázala tak lidem skutečnou Astrologii, nejen zjednodušené a často zavádějící hodnocení jen podle Slunce. Tuto královnu vidím jako velikou pomoc v dokonalém poznávání sebe sama. A 3 důvod je ten nejdůležitější, že už jí tisíce let miluji a dlužím jí to.

Učím, jak porozumět Astrologii jako metodě sebepoznání, skryté řeči symbolů astrologie a astrologickým prognózám. Naučím vás vyznat se ve svém vlastním horoskopu a také vykládat horoskopy pro svou rodinu, přátele i klienty.

Naučím vás vidět v horoskopu to, co jste si přinesli do tohoto života, co vás čeká v budoucnu, jaký vliv na Vás planety a ostatní astrologické prvky mají a co je třeba dělat, abyste svůj život prožívali v souladu s vesmírem. Naučím vás vše ze své mnohaleté praxe a nabízím kompletní výuku astrologie.

Ukázka skripta mojí Astrologické školy: Primární trauma - působení Saturna v horoskopu

Na seminářích Astrologie pro život se dozvíte

 • - k čemu astrologie slouží, co je horoskop, historie astrologie
 • - působení živlů a kvality v  horoskopu
 • - zvěrokruh jako symbol člověka - výklad 12 znamení zvěrokruhu s ohledem na duchovní vývoj v rámci každého znamení, co se máme v každé energii naučit a pochopit
 • - rozbor XII. astrologických domů
 • - kvality planet a jaké symbolizují životní zkušenosti
 • - aspekty planet, planetární konfigurace a tvary horoskopu
 • - primární Saturnská traumata
 • - finální dispozitor, astrologické myšlení
 • - Lilith a sexualita
 • - Chirón a zdravotní astrologie
 • - Karmická astrologie
 • - syntéza horoskopu a praxe – výklady nativních horoskopů
 • - prognózy: tranzity planet, direkční a solární horoskopy
 • - partnerská astrologie
 • - praxe - výklady ročních a partnerských horoskopů

 

Výuka probíhá formou

 • - podvečerních seminářů v Teplicích nebo v okolí, cca 1 x za 14 dní od 17.30 do 20.00, podle domluvy.
 • - formou celodenní seminářů o víkendu v jiných městech, 1x za 4 – 5 týdnů od 09.30 do 17.00, podle domluvy.

Dostanete graf horoskopu, ke každé lekci mám vytvořená vlastní skripta (ne informace opsané z internetu). Probíraná astrologická témata vždy hledám v horoskopech žáků. Při praxi na horoskopech vám vytisknu další horoskopy na vaše přání pro samostudium rodiny, přátel atd.

Skupiny Astrologické školy mají většinou okolo 10 lidí, je čas na individuální rozbory pro každého.

Pro přihlášení ke studiu je nutné nahlásit: datum, místo a čas narození (cca na 15 min přesně).

Pokud si nejste jisti, zda je Astrologie pro vás právě teď to pravé, přesto vás výuka láká, můžete přijít na úvodní lekci a pak se rozhodnout, zda chcete pokračovat.


Výuka Astrologie v Jihlavě

Probíhá nyní od 01/2022 formou denních seminářů od 09.30 do 17.00 hod, 1x za měsíc. Cena denního semináře je 1 000,- Kč.

 • Termíny výuky Astrologie v Jihlavě

 • Aktuální termíny budou doplněny.
Nová skupina školy astrologie bude otevřena od února 2024. Již nyní se můžete hlásit k výuce na e-mailu info@renata-konstelace.cz.

Astrologie

studuje vztahy mezi událostmi na zemi a postavením planet na obloze. Astrologie se už dávno oddělila od astronomie. Vědci astronomové nebyli schopni vnímat astrologii jako vědu. Astrologie je částečně vědou – protože studuje a počítá pohyb planet na obloze a částečně uměním, protože používá symboly, které je třeba interpretovat.

Počátky astrologie sahají daleko do minulých tisíciletí. Jeden z nejstarších textů pochází z doby 3000 let před Kristem. Astrologie je věda zabývající se vlivem hvězd na lidský osud. Astrologie staví na předpokladu, že existuje obraz makrokosmu (planety na obloze) v mikrokosmu (člověk) a že mezi těmito sférami je vnitřní spojitost. Hermetický zákon: „ Jak nahoře, tak dole, jak dole, tak nahoře“, toto potvrzuje.

Dnešní astrologové navázali na nové proudy a výzkumy v oblasti psychologie a reagují i na velký průnik východní filosofie do západního světa. Psychologické proudy astrologie vycházejí zejména z hlubinné psychologie Carla Gustava Junga, který popsal archetypy kolektivního nevědomí, a jeho pokračovatelů. Astrologie tak přestává být věštectvím, ale je stále uznávána, pouze jako věda esoterická. Naštěstí se astrologie stává více reálnou pomocnicí v životě těm, kteří chtějí hledat v hlubinách sebe. Člověk si uvědomuje, že on sám vědomě kráčí za cílem svého života, chce především poznat svůj osud a zlepšit svůj charakter.

Člověk jako neodmyslitelná součást vesmíru, se rodí do určitého stavu, obrazu vesmíru a celý život si tento obraz jako model svého jednání nese v sobě. Nikoliv však pasivně, na tomto svém malém mikrokosmu, na tomto modelu pracuje a snaží se jej dovézt do určité, vyšší dokonalejší formy. Horoskop je mapou základního potenciálu člověka. To co s ní dokáže, jak se bude vyvíjet, je do značné míry v jeho rukou.

Horoskop zaznamenává postavení planet, tak jak stály na obloze v den,  v hodině, v minutě a v místě narození nebo průběhu události. Osobní horoskop je základním scénářem našeho života a odráží naše psychické struktury osobnosti, naše schopnosti, možnosti, síly, slabosti, zábrany, strachy, nevědomé motivace a vyšší cíle. Ukazuje vnitřní obraz partnera, vliv našich rodičů, obraz dětí, zdravotní dispozice, předpoklady studia, práce a poslání. Možné karmické lekce, které máme v životě zvládnout. Výklad horoskopu nám pomáhá pochopit vlastní nitro a měl by být především motivací, jak realizovat vlastní potenciál a jak překonat překážky.

Každý astrolog vykládá horoskop podle svého vidění světa a svých hodnot.

Astrologicky pracuji velice intuitivně, ale znát důkladně celou astrologickou teorii, všechny prvky a astrologické souvislosti je nezbytností, kterou stále prohlubuji již od roku 1999, posledních pár let už i se svými žáky. Pro mne je horoskop jako zpráva o duši člověka. Dívám se na to, co se sem přišel naučit, čeho chce dosáhnout, co je pro něj nejdůležitější, jaké jsou jeho síly a talenty. Z jaké možné karmické minulosti vzešel a jaké dluhy potřebuje odpracovat.  Jaké jsou jeho slabosti, zábrany, překážky a jakým způsobem je dobré je změnit. Snažím se odhalit, co je v jeho úkolu tohoto života.