Close
Book Your Reservation

Astrologie, Rodinné konstelace, Regresní terapie

Rychlý kontakt: +420 737 504 979

Vaše sdílení

lotusProstor pro Vaše pocity ze seminářů, individuálních terapií, astroškoly a kurzů Mohendžodára.

Ráda se s Vámi podělím o prostor pro Vaše sdílení. Vaše komentáře k mé činnosti jsou pro mne důležité.

Renata


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. Zuzana napsal:

  Náhoda chtěla a dostala jsem se na Tvoje stránky,s radostí jsem se seznámila s Tvým duchovním vývojem.Také je pro mě důležité to mezi nebem a zemí,ve všem,v nás. Chodím na konz. za Dášou VLachovou a Taišou- takže Jihlava a zdraví Tě Zuzana Prochazková-od Fandy bubeníka,dobrmanka Berta….atd…

 2. Eva Skálová napsal:

  Kurs Mohendzodara s Renatkou byl uzasny. Citila jsem se uvolnene, prirozene, komunikacni cviceni, spolecne meditace, sdileni, tanec, cviceni mohendzodara, vse jsem si uzivala. Renatka je neobycejna zena a celym kurzem nas krasne provazela.mam k ni duveru a moc si ji vazim.vsem kdo uvazuji o kursu moc doporucuji.nebudete litovat. Rozkvetete, je to uzasna investice do rozvoje Vaseho zenstvi. Dekuji moc. S laskou a uctou, Eva ❤❤❤

 3. Zuzka napsal:

  Milá Renatko uplynuly další léta naší spolupráce a já ti touto cestou chci opět poděkovat , že jsi mě na mé cestě zase posunula dál, hlouběji a ukázala mi další krásnou cestu MOhenžodáro , po které nyní kráčím. Tvuj základní kurz byl moc hezky připravený a setkání s tolika zajímavými ženuškami bylo pro mě nové a nádherné. To , že pár ásan a meditací zamává se mnou i s mým okolím tak silně jsme ovšem nečekala. Povedlo se mi vyrovnat se s minulostí a díky tomu ted mohu lépe žít přítomností.A tak ti přeji do dalších let plno dalších krásných konstelací, seminářu a Mohendžodára a hodně moc spokojených a sebevědomých žen i mužu, kteří jimi projdou.S laskou Zuzka

 4. Jana Součková napsal:

  ahojky Renátko,
  moc děkuji za nádherný seminář vnitřní královny. Moc se mi líbil.

  A také moc děkuji za osobní konzultaci, hodně věcí mi došlo a ještě stále dochází. Jsem teď hodně unavená, zdají se mi horší sny a hodně se budím. Ale to se časem usadí. Dost o všem přemýšlím, ráda bych to změnila a nastavila pro sebe jinak, lépe.

  Moc za vše děkuji a přeji ti nádherné dny.

 5. Renata Š. napsal:

  Naše setkání a vstoupení si do životů, byla ohromná náhoda…. Ve jménech nás dělí pouze jedno malé „k“ a mě přepadla zvědavost poznat človíčka co se jmenuje stejně jako já…

  Jsem za to vděčná. Jsem bohatší o nové poznání astrologie, které je ústy Renaty jemné a velmi citlivé, ale přesto přesné a trefné. Také jsem si vyzkoušela konstalace a myslím,že hrdě můžu i říct, že jsem se posunula k ženství a vyléčila jsem spoustu svých bolístek na duši. Před pár dny jsem s napětím očekávala svůj již druhý horoskop, který mi Renata sestavovala. V tomhle je opravdu mistr a smekám před tím co umí sdělit a sdílet. Prožívám krásné období života a věřím, že i Renata má svůj podíl na mé kondici a cestě kde se nacházím.Jedno velké a opravdové „díky“.

 6. Pavel napsal:

  Setkání s horoskopem bylo pro mne opravdu silné. Lépe jsem pochopil kdo jsem a uspořádal jsem si své silné a slabé stránky. Úžasné pro mne bylo také zjistit co jsou a nejsou má životní témata. Opravdu velkou úlevu jsem cítil, když jsem zjistil, že se určitými věcmi v životě opravdu zabývat nemusím 🙂 Také jsem pocítil řadu výzev v tom co je opravdu mé a kde je skrytý potenciál. Lépe jsem se poznal a díky tomu se lépe přijímám. Děkuju Renato.

  • Pavel napsal:

   Také bych rád zmínil konstelace. Vždy se něco pohnulo. Pocítil jsem to vždy s odstupem času a mělo to pro mne hluboký smysl. Byl jsem překvapen, jak moc lze touto prací zasáhnout do mezilidských vztahů a do vztahu k sobě. Citlivě, opakovaně a po krocích se vztahy zlepšují. Děkuju.

 7. Zuzka napsal:

  Ahoj Renatko musím ti poděkovat za úžasný rok s tvými konstelacemi, které mi neuvěřitelně ovlivnily život, pomohly mi řešit plno schovaných problémů a všechny ty úžasné zázraky , které se staly mě posunuly dál a naučily mě se nevzdávat.A určitě se po porodu ráda znovu zapojím, neboť pořád je co řešit.:-))) a to mě baví..

  Taky mě velice překvapil tvůj horoskop , který jsem si nechala od tebe udělat. Hodně mi pomohl pochopit samu sebe a posunout se dál a tak už teď netrpělivě čekám až přijde horoskop i pro moji dcerku a já budu moct prostudovat jak postupovat v její výchově a také jak ještě více zlepšit náš vztah. Jednoduše shrnuto jsem ráda, že se naše cesty propojily a že děláš tuto práci pro ty co se sebou chtějí něco udělat a nesedí pasivně doma a nelitují se co jim zase život přinesl. A máme tak možnost vyčistit všechny problémy , které se nahromadily jak generace před námi tak i ty, které od nás přebírají naše skvělé děti . Na závěr chci taky poděkovat i Alence z Hladova za úžasné zázemí , kde se člověk cítil jako u babičky- bábovka, buchty, výtečné čajíčky a kafíčko co víc si přát. Takže ať se vám oběma daří a brzy na viděnou 🙂

 8. David napsal:

  Cca před deseti lety jsem si přes jednu známou nechal od Renaty vypracovat nativní horoskop. Neměl jsem nijaké valné očekávání, o horoskopech jsem věděl jen to že jsou v nedělní příloze rudého práva :o) Ale to jak přesný a detailní popis mé osobnosti, dávno zapomenuté a překonané emoce a zkušenosti, skryté vlastnosti i vniterní pohnutky a motivace byly Renatou v nativním horoskopu zmíněny a definovány, mi vyrazilo dech… Renata mne před sestavením horoskopu neviděla, poprvé jsme se setkali až po 2 letech, přesto do horoskopu naprosto přesně vyčetla všechny mé talenty i handicapy, zdravotní kondici a její „achylovy paty“, vliv rodiču i mojí současnou karmickou lekci. Výklad horoskopu od Renaty mne natolik inspiroval, že když Renata zahájila výuku astrologie, neváhal jsem ani chvíli a přihlásil se.
  Studium astrologie je dlouhodobé studium a jako u všeho záleží na osobním zájmu a přístupu. Ale návštěva astro-školy Renaty mi dalo velice ucelený a kvalitní základ, že mužu už dál pokračovat sám a na Renatu se obracím s konzultacemi. A pochopitelně s vypracováním solárního horoskopu na každý rok :o) Tento případ je ten, kdy žák učitele rozhodně nepředčí :o)

 9. Ilona napsal:

  Ahoj Renato.

  Ještě jednou děkuji za krásný víkend v Písečné u Táni.  Byla to moje první zkušenost s konstelacemi a musím říct, že moc milá.

  Trošku mě mrzí, že nejsem z Teplic, setkávání v ženském kruhu musí být prima 😀 

  Měj se krásně a těším se na příště.
  Ilona

  P.s.: do mejlíku jsem Ti napsala data kvůli horoskopu

 10. Blanka napsal:

  Ahoj,
  máš krásné stránky. Užívám si doma s mimčem a vzpomínám na astroškolu. Pozdravuj!
  Blanka

 11. krásné stránky….věřím že informace z nich se dostanou k více lidem a pomohou jim na cestách životem…sama jsem byla nadšená z kurzu ASTROLOGIE a častokrát jsem nevěřila vlastním očím ani uším, co se dozvídám a jaké nenáhody jsou ve hvězdách již zapsány) Doporučuji všem, kteří tuší, že tu nejsme náhodně a že vše má své poslání, řád a smysl, tudíž i datum narození …aby se více zajímali a pokud budou hledat radu a pomoc určiitě zašli k tobě ))) s láskou Věrka MOOD

 12. Lenka napsal:

  Ahoj Reni,
  nedá mi to a píši ti svůj postřeh po víkendovém semináři v Hladově, skvěle jsem si ty dva dny s vámi se všemi užila a hlavně se mi po tentokrát delší době (někdy asi  od listopadu) obrovsky ulevilo.  Mám pocit, jako bych odložila tuny zátěže a hlavně v práci jsem cítila jak se mi tento týden  ulevilo a  kolegyně se ke mně chovala naprosto jinak a skvěle.  Protože vyzařuji jinak a nemusí mi zrcadlit.  

   A také cítím obrovskou pokoru, úctu a pochopení k mámě a takový radostný vnitřní klid a radost a vděčnost za život. Bylo to pro mě hodně hluboké a zásadní.

  Děkuji a přeji krásné dny a  těším se zase na tvojí práci.

  Lenka