Close
Book Your Reservation

Astrologie, Rodinné konstelace, Regresní terapie

Rychlý kontakt: +420 737 504 979

Vaše sdílení

lotusProstor pro Vaše pocity ze seminářů, individuálních terapií, astroškoly a kurzů Mohendžodára.

Ráda se s Vámi podělím o prostor pro Vaše sdílení. Vaše komentáře k mé činnosti jsou pro mne důležité.

Renata


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. Dušan Chadim napsal:

  Zkušenost s rodinnými konstelacemi: v roce 2007 jsem v dobách své krize středního věku chodil na dvouletý kurz s Renatou k Věře Kučerové. Byly to úžasné zážitky, i když to se mnou dlouho nevypadalo dobře. Byl jsem jednou nohou na odchodu z našeho manželství. Dnes, po letech, máme se ženou ( pořád tou stejnou) naprostou úžasný harmonický vztah. Oslavili jsme už třicáté výročí. Rodinné konstelace dělají divy. Vždy, když vidím nějaký nefunkční vztah, mi to přijde líto. Všechno lze změnit. Chce to rozhodnutí a odvahu. Tak ať to všem vyjde.
  A Renata je skvělá žena.

  Dušan Chadim

 2. Zuzana napsal:

  Náhoda chtěla a dostala jsem se na Tvoje stránky,s radostí jsem se seznámila s Tvým duchovním vývojem.Také je pro mě důležité to mezi nebem a zemí,ve všem,v nás. Chodím na konz. za Dášou VLachovou a Taišou- takže Jihlava a zdraví Tě Zuzana Prochazková-od Fandy bubeníka,dobrmanka Berta….atd…

 3. Eva Skálová napsal:

  Kurs Mohendzodara s Renatkou byl uzasny. Citila jsem se uvolnene, prirozene, komunikacni cviceni, spolecne meditace, sdileni, tanec, cviceni mohendzodara, vse jsem si uzivala. Renatka je neobycejna zena a celym kurzem nas krasne provazela.mam k ni duveru a moc si ji vazim.vsem kdo uvazuji o kursu moc doporucuji.nebudete litovat. Rozkvetete, je to uzasna investice do rozvoje Vaseho zenstvi. Dekuji moc. S laskou a uctou, Eva ❤❤❤

 4. Zuzka napsal:

  Milá Renatko uplynuly další léta naší spolupráce a já ti touto cestou chci opět poděkovat , že jsi mě na mé cestě zase posunula dál, hlouběji a ukázala mi další krásnou cestu MOhenžodáro , po které nyní kráčím. Tvuj základní kurz byl moc hezky připravený a setkání s tolika zajímavými ženuškami bylo pro mě nové a nádherné. To , že pár ásan a meditací zamává se mnou i s mým okolím tak silně jsme ovšem nečekala. Povedlo se mi vyrovnat se s minulostí a díky tomu ted mohu lépe žít přítomností.A tak ti přeji do dalších let plno dalších krásných konstelací, seminářu a Mohendžodára a hodně moc spokojených a sebevědomých žen i mužu, kteří jimi projdou.S laskou Zuzka

 5. Jana Součková napsal:

  ahojky Renátko,
  moc děkuji za nádherný seminář vnitřní královny. Moc se mi líbil.

  A také moc děkuji za osobní konzultaci, hodně věcí mi došlo a ještě stále dochází. Jsem teď hodně unavená, zdají se mi horší sny a hodně se budím. Ale to se časem usadí. Dost o všem přemýšlím, ráda bych to změnila a nastavila pro sebe jinak, lépe.

  Moc za vše děkuji a přeji ti nádherné dny.

 6. Renata Š. napsal:

  Naše setkání a vstoupení si do životů, byla ohromná náhoda…. Ve jménech nás dělí pouze jedno malé „k“ a mě přepadla zvědavost poznat človíčka co se jmenuje stejně jako já…

  Jsem za to vděčná. Jsem bohatší o nové poznání astrologie, které je ústy Renaty jemné a velmi citlivé, ale přesto přesné a trefné. Také jsem si vyzkoušela konstalace a myslím,že hrdě můžu i říct, že jsem se posunula k ženství a vyléčila jsem spoustu svých bolístek na duši. Před pár dny jsem s napětím očekávala svůj již druhý horoskop, který mi Renata sestavovala. V tomhle je opravdu mistr a smekám před tím co umí sdělit a sdílet. Prožívám krásné období života a věřím, že i Renata má svůj podíl na mé kondici a cestě kde se nacházím.Jedno velké a opravdové „díky“.

 7. Pavel napsal:

  Setkání s horoskopem bylo pro mne opravdu silné. Lépe jsem pochopil kdo jsem a uspořádal jsem si své silné a slabé stránky. Úžasné pro mne bylo také zjistit co jsou a nejsou má životní témata. Opravdu velkou úlevu jsem cítil, když jsem zjistil, že se určitými věcmi v životě opravdu zabývat nemusím 🙂 Také jsem pocítil řadu výzev v tom co je opravdu mé a kde je skrytý potenciál. Lépe jsem se poznal a díky tomu se lépe přijímám. Děkuju Renato.

  • Pavel napsal:

   Také bych rád zmínil konstelace. Vždy se něco pohnulo. Pocítil jsem to vždy s odstupem času a mělo to pro mne hluboký smysl. Byl jsem překvapen, jak moc lze touto prací zasáhnout do mezilidských vztahů a do vztahu k sobě. Citlivě, opakovaně a po krocích se vztahy zlepšují. Děkuju.

 8. Zuzka napsal:

  Ahoj Renatko musím ti poděkovat za úžasný rok s tvými konstelacemi, které mi neuvěřitelně ovlivnily život, pomohly mi řešit plno schovaných problémů a všechny ty úžasné zázraky , které se staly mě posunuly dál a naučily mě se nevzdávat.A určitě se po porodu ráda znovu zapojím, neboť pořád je co řešit.:-))) a to mě baví..

  Taky mě velice překvapil tvůj horoskop , který jsem si nechala od tebe udělat. Hodně mi pomohl pochopit samu sebe a posunout se dál a tak už teď netrpělivě čekám až přijde horoskop i pro moji dcerku a já budu moct prostudovat jak postupovat v její výchově a také jak ještě více zlepšit náš vztah. Jednoduše shrnuto jsem ráda, že se naše cesty propojily a že děláš tuto práci pro ty co se sebou chtějí něco udělat a nesedí pasivně doma a nelitují se co jim zase život přinesl. A máme tak možnost vyčistit všechny problémy , které se nahromadily jak generace před námi tak i ty, které od nás přebírají naše skvělé děti . Na závěr chci taky poděkovat i Alence z Hladova za úžasné zázemí , kde se člověk cítil jako u babičky- bábovka, buchty, výtečné čajíčky a kafíčko co víc si přát. Takže ať se vám oběma daří a brzy na viděnou 🙂

 9. David napsal:

  Cca před deseti lety jsem si přes jednu známou nechal od Renaty vypracovat nativní horoskop. Neměl jsem nijaké valné očekávání, o horoskopech jsem věděl jen to že jsou v nedělní příloze rudého práva :o) Ale to jak přesný a detailní popis mé osobnosti, dávno zapomenuté a překonané emoce a zkušenosti, skryté vlastnosti i vniterní pohnutky a motivace byly Renatou v nativním horoskopu zmíněny a definovány, mi vyrazilo dech… Renata mne před sestavením horoskopu neviděla, poprvé jsme se setkali až po 2 letech, přesto do horoskopu naprosto přesně vyčetla všechny mé talenty i handicapy, zdravotní kondici a její „achylovy paty“, vliv rodiču i mojí současnou karmickou lekci. Výklad horoskopu od Renaty mne natolik inspiroval, že když Renata zahájila výuku astrologie, neváhal jsem ani chvíli a přihlásil se.
  Studium astrologie je dlouhodobé studium a jako u všeho záleží na osobním zájmu a přístupu. Ale návštěva astro-školy Renaty mi dalo velice ucelený a kvalitní základ, že mužu už dál pokračovat sám a na Renatu se obracím s konzultacemi. A pochopitelně s vypracováním solárního horoskopu na každý rok :o) Tento případ je ten, kdy žák učitele rozhodně nepředčí :o)

 10. Ilona napsal:

  Ahoj Renato.

  Ještě jednou děkuji za krásný víkend v Písečné u Táni.  Byla to moje první zkušenost s konstelacemi a musím říct, že moc milá.

  Trošku mě mrzí, že nejsem z Teplic, setkávání v ženském kruhu musí být prima 😀 

  Měj se krásně a těším se na příště.
  Ilona

  P.s.: do mejlíku jsem Ti napsala data kvůli horoskopu

 11. Blanka napsal:

  Ahoj,
  máš krásné stránky. Užívám si doma s mimčem a vzpomínám na astroškolu. Pozdravuj!
  Blanka

 12. krásné stránky….věřím že informace z nich se dostanou k více lidem a pomohou jim na cestách životem…sama jsem byla nadšená z kurzu ASTROLOGIE a častokrát jsem nevěřila vlastním očím ani uším, co se dozvídám a jaké nenáhody jsou ve hvězdách již zapsány) Doporučuji všem, kteří tuší, že tu nejsme náhodně a že vše má své poslání, řád a smysl, tudíž i datum narození …aby se více zajímali a pokud budou hledat radu a pomoc určiitě zašli k tobě ))) s láskou Věrka MOOD

 13. Lenka napsal:

  Ahoj Reni,
  nedá mi to a píši ti svůj postřeh po víkendovém semináři v Hladově, skvěle jsem si ty dva dny s vámi se všemi užila a hlavně se mi po tentokrát delší době (někdy asi  od listopadu) obrovsky ulevilo.  Mám pocit, jako bych odložila tuny zátěže a hlavně v práci jsem cítila jak se mi tento týden  ulevilo a  kolegyně se ke mně chovala naprosto jinak a skvěle.  Protože vyzařuji jinak a nemusí mi zrcadlit.  

   A také cítím obrovskou pokoru, úctu a pochopení k mámě a takový radostný vnitřní klid a radost a vděčnost za život. Bylo to pro mě hodně hluboké a zásadní.

  Děkuji a přeji krásné dny a  těším se zase na tvojí práci.

  Lenka